KONST / Litografier / Färglitografi 12837170
nr 1283 7170
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/200. Motivet: 13x16 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
måndag 21 oktober 2019
kl 19:19:54
21 okt
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse